Naši lektori a ich príbehy...

VYBERTE SI SVOJHO OBĽÚBENÉHO LEKTORA!

Ayoub - Francúzsky, Taliansky a Anglický jazyk

Moje meno je Ayoub Tomi a som jazykový lektor, ktorý každý rok odučí viac ako 900 lekcií. Som profesionál a mám skúsenosti s učením všetky levely nezávisle od veku (môj najmladší študent – 4 roky, najstarší študent – 80 rokov). Sám ovládam plynule 6 jazykov a istý čas som strávil i v Taliansku, Francúzsku a Spojenom Kráľovstve. Ak sa chceš naučiť po anglicky, taliansky alebo francúzsky, chceš sa pripraviť na IELTS testy, či chceš niekoho na konverzácie, neváhaj sa mi ozvať. Spolu to dokážeme!

Caroline - Anglický jazyk

Volám sa Caroline a angličtina ma sprevádza už od malička. Už popri škôlke som sa začala aktívne venovať tomuto jazyku nakoľko ma veľmi zaujímal, bavil ma a bola som ním obklopovaná pri cestovaní. Svoje poznatky ohľadne anglického jazyka som ďalej rozvíjala na bilingválnom gymnáziu a anglických kurzoch, kde sa moja angličtina ešte viac zdokonalila. Mám skúsenosti s doučovaním konverzácie, gramatiky a taktiež s prípravou na rôzne anglické skúšky (reading, listening, writing, grammar) nakoľko som pripravovala uchádzačov na CAE skúšky. Som zástankyňou individuálneho programu podľa potrieb študenta a hlavne priateľského a interaktívneho prístupu! 🙂

Ekaterina - Ruský jazyk

Moje meno je Ekaterina Malaсhova. Pochádzam z Ruska, dlho som žila som v Moskve, takže hovorím ruštinou bez akcentu. Na Slovensku bývam viac ako 6 rokov, preto s komunikáciou nebudú žiadne problémy 🙂 Som vysokoškolsky vzdelaná.
 Rada Vás naučím rusky, hodiny so mnou prebiehajú v príjemnej atmosfére a s priateľským prístupom, nudiť sa rozhodne nebudete!  Výučbu zostavujem podľa individuálneho programu a ku študentom vždy  prístupujem  podľa ich potrieb. Teším sa na stretnutie s Vami! 🙂

Veronika - Nemecký a slovenský jazyk

Volám sa Veronika Gereková. V roku 2011 som získala magisterský titul na Filozofickej fakulte UK v Bratislave v odbore učiteľstvo nemeckého a slovenského jazyka. Odvtedy sa aktívne venujem učeniu. Aktuálne vyučujem na jednej strednej škole v Bratislave.

V rámci slovenčiny viem kvalitne pripraviť na Testovanie 5, Testovanie 9, prijímacie skúšky a maturitu. Pri učení sa zameriavam predovšetkým na pochopenie teórie prostredníctvom praktických úloh. Využívam pracovné listy, ale aj IKT.  

Ak si vyberiete hodiny nemčiny, snažím sa kombinovať gramatiku a konverzáciu. Aby ste pochopili štruktúru samotného jazyka a najmä sa v ňom nebáli hovoriť.

Sabina - Taliansky jazyk

Ahojte, volám sa Sabina. Taliančina je pre mňa ako druhý rodný jazyk. Od mala sa s ňou stretávam či už je to zo strany mojej mami alebo z letných dovoleniek. Vždy sa mi páčila a vždy ma fascinovala. Preto som sa rozhodla ísť ju študovať na bilingválne gymnázium v Bratislave kde ma úplne pohltila. V prvom ročníku som bola zapálená a zodpovedná študentka. Poctivo som sa učila každý deň 2 hodiny talianske slovesa, slovíčka alebo opakovala učivo z toho dňa. Až som sa vypracovala a za prospech dostala štipendium a príležitosť ísť študovať taliančinu do Talianska. V Taliansku v meste Parma som bola ako doma. Každodenný kontakt s taliančinou mi veľmi pomohol zlepšiť konverzáciu a vychytať muchy. Taktiež som lepšie spoznala talianov a musím povedať že naozaj sa riadia motom “la dolce vita”. Keď sa do ich kontroverznej povahy zamilujete nebude cesty späť. Tak poďme na to a spravme prvý krôčik bližšie k vášmu sladkému životu (“La dolce vita. ” ).

Amirreza - Anglický jazyk

Hello my name is Amirreza, I am studying Dentistry at Comenius university. I have been living in Bratislava for four years. “Teachers have three loves: love of learning, love of learners, and the love of bringing the first two loves together.” I am fluent in English and it will be my pleasure to help you learn this language easier! I will be trying my best to enjoy this time together.

Marie - Nemecký jazyk

My name is Marie Neurathner. I come from Austria and I am 20 years old. I am currently studying “VSMU” in Bratislava. I have many teaching experiences – the youngest student is 6 y.o., the oldest 76 y.o.. I love to give my experiences to other people. German language is my maternity language and that’s why I would like to offer you my knowledge for beginners and advanced students as well. I look forward meeting new people and new faces! 

Paula - Španielsky jazyk

Are you ready to learn Spanish with me? My name is Paula and I want to help you achieve your goals. My classes will be tailored to your personal needs and goals. We can adapt our lessons at your own pace. Learning a new language can be a challenge for many people, so I will help you throughout the process, whatever your main goal is. I teach children and adults, from zero to advanced level.

Lea - Nemecký jazyk

Your trip to Germany or Austria is coming up, or you just want to understand German? I‘m a student from Bavaria, South of Germany and will help you start a casual/business conversation and perfect your language skills! For 4 years I‘ve been helping beginner and advanced learners all over the world- in online classes or in person, and I am looking forward meeting you!

Sarah - Francúzsky jazyk

“Bonjour, my name is Sarah, i just moved to bratislava from France. I have a bachelor’s degree in philosophy and I have always been interested in learning and teaching languages. Indeed for me it’s the best way to open up to the world and to be familiar with other cultures. In addition to my studies I invested myself in charity work with an organism helping migrants. I was a french tutor and I helped people from diffrent ages to learn how to speak, write and read french from 0. I have experience with adults teenagers and kids, so I can easily adapt myself and my courses to the level of the student and to his needs. With work and motivation nothing is impossible!”

Lorendana - Španielsky jazyk

¡Hola! I would love to help you speak Spanish and share my culture with you! My name is Loredana Rodríguez, I am from Mexico and I have been living in Slovakia for five years. Speaking Spanish also means knowing the culture and traditions, so in my lessons, you will learn to keep conversations, talk about celebrations of Spanish-speaking countries, Mexican food, and more. If you are a beginner or advanced level, I am sure you will enjoy every lesson. I love teaching children and teenagers, adults and seniors are welcome too. I can teach Spanish using the English and Slovak language. ¡Hasta luego!


Nena - Anglický jazyk
Michaela - Matematika

Pozrite si naše krátke video!

"Učeniu anglického jazyka sa venujem už viac ako 5 rokov. Kedže som mala mnoho pozitívnych aj negatívnych skúsentí s jazykovými školami v Bratislave, tak som sa rozhodla založiť si vlastnú a pokúsiť sa veci robiť lepšie. Snažím sa, aby sa nie len študenti, ale taktiež aj lektori cítili na hodinách príjemne a preto sme zostavili taký užasný tím mladých lektorov, ktorí sú Vám dispozícii s akýmkoľvek problémom!"
Henrieta Harcsová
CEO ELIMO s.r.o.

Mali ste skúsonsť s niektorým z nás? Zanechajte nám referenciu!

Hello my name is Amirreza, I am studying Dentistry at Comenius university. I have been living in Bratislava for four years. “Teachers have three loves: love of learning, love of learners, and the love of bringing the first two loves together.” I am fluent in English and it will be my pleasure to help you learn this language easier! I will be trying my best to enjoy this time together.

Hello my name is Amirreza, I am studying Dentistry at Comenius university. I have been living in Bratislava for four years. “Teachers have three loves: love of learning, love of learners, and the love of bringing the first two loves together.” I am fluent in English and it will be my pleasure to help you learn this language easier! I will be trying my best to enjoy this time together.