Vyberte si z našej ponuky jazykových kurzov:

Jazyky z ktorých si môžete vybrať:
anglický, nemecký, ruský, francúzky, španielsky, čínsky a iné. 

 V prípade záujmu o akýkoľvek iný jazyk nás neváhajte kontaktovať a poskytneme Vám toho najlepšieho experta v danom jazyku.

Firemné kurzy

Firemné kurzy sú určné pre firmy, ktoré chcú svojim zamestnancom poskytnúť benefit vo forme kvalitného vzdelania v cudzom jazyku. Ak potrebujú Vaši zamestnanci zlepšiť svoje vedomosti v cudzom jazyku, tak ich môžete prihlásiť na kurzy, ktoré by prebiehali priamo u Vás vo firme. Nikam nemusíte cestvať, lektor príde priamo za Vami. Skupinky sú rozdeľované na základe požiadaviek a znalostí jednotlivých zamestnancov. Všetky materiály sú poskytované našimi lektormi a vždy sa venujeme problematike danej spoločnosti.

Skupinové kurzy

Skupinové kurzy sú určené pre skupinky známych, ktorí by sa chceli spoločne učiť cudzí jazyk alebo pre jednotlivcov, ktorí nechcú byť na učenie sami a radi by spoznali nových ľudí. Tieto kurzy sú rozdeľované podľa Vašich vedomostí do skupín od A1 až po C1, a taktiež podľa Vašich business english požiadaviek. Spoločne riešime problémy zábavnou a hravou formou, kde si vždy užijeme kopu zábavy a mnoho sa od seba viete v takýchto skupinkách naučiť. Na týchto kurzoch je vždy príjemná a priateľská atmosféra a každý klient od nás odchádza s úsmevom na tvári.

Individuálne kurzy

Individuálne kurzy sú určené tým klientom, ktorí by chceli všetku pozornosť lektora mať pre seba a pre tých, ktorí by sa radi učili cudzí jazyk samostatne, či už z dôvodu hanblivosti alebo intenzívnejšej prípravy. Individuálne kurzy sú založené len a len na Vašich osobných požiadavkách, všetko čo chcete/potrebujete vylepšiť si s lektorom sami dohodnete, aby Vaše hodiny boli presne podľa Vašich predstáv. Individuálne kurzy sú intenzívnejšie a rýchlejšie sa cez problematiku cudzieho jazyka prehryziete. Na tomto type kurzov sa stávate najlepšm priateľom lektora, ktorý Vám s akoukoľvek prácou veľmi rád flexibilne a rýchlo pomôže.

Kurzy pre seniorov

Kurzy pre seniorov sú určené starším ľudom, ktorím už učenie sa cudzieho jazyka nejde tak ľahko alebo pre tých, ktorí majú kopu času venovať sa kurzom naplno. Tieto kurzy sú príjemné stretávky, kde sa učíme mnoho nových vecí, ktoré ako senior potrebujete, či už cestujete za svojimi deťmi a vnúčatami do zahraničia alebo si len chcete obohatiť svoje početné vedomosti o jeden cudzí jazyk. Tieto kurzy sú založené na príjemnej atmosfére plné priateľských rozhovorov.

Prihláste svoje dieťa!

Chceli by ste, aby Vaše dieťa vedelo plynule rozpávať ďalším cudzím jazykom a jedného dňa sa vo svete nestratilo? Prihláste ho buď na hodiny, ktoré prebiehajú na niektorých základných či materských školách alebo na kurz individuálne, či s ďalšími deťmi, kde si nájde kopu nových kamarátov s rovnakými záujmami. V prípade otázok krúžkov na základných školách nás kontaktujte na office@elimo.sk.

Kurzy a krúžky pre deti sú založené na učení sa cudzieho jazyka spôsobom akým sa učia deti - čiže hravou formou. Hráme sa hry, rozprávame si príbehy, prípadne sa učíme to, čo Vášmu milému v škole nejde. Hlavné je to, aby sa deti zabávali, pretože ak ich učenie baviť nebude, tak sa nenaučia toľko ako by mohli!

Kurzy pre mamičky s deťmi

Chceli by ste sa učiť cudzí jazyk, ale máte doma svoje drahé dieťatko, ktoré Vám až toľko času na učenie neposkytne? To nevadí, pretože sa môžete začať učiť spolu! Vaše dieťa sa zabaví a už od mala sa učí dva jazyky, čiže v cudzom jazyku bude taký zbehlý ako v materinskom. Deti do 5 rokov majú tú skvelú možnosť naučiť sa až 3 jazyky plynule, tak prečo to nevyužiť a nezačať sa učiť aj s ním? Tieto kurzy môžu prebiehať v skupinkách alebo individuálne a sú tvorené zábavnou formou pre Vaše dieťa a zároveň mnohými vedomostami, ktoré vy ako mamička potrebujete v cudzom jazyku zlepšiť. Tesíme sa na Vás a Vaše malé srdiečka!

Cenová ponka je individuálna. Posielame ju podľa požiadaviek na uvedený e-mail. Stačí napísať na office@elimo.sk a dáme Vám všetky potrebné informácie.

Napíšte nám...
Podrobnosti o spracovávaní osobných údajov nájdete nižšie.