Prečítaj si príbeh ELIMO

O nás…

ELIMO je jazyková agentúra založená mladou ambicióznou lektorkou, ktorá veľmi rada posúva svoje vedomosti zo zahraničia nielen svojim lektorom, ale taktiež svojim študentom. Kedže presne viem aké boli začiatky tažké robím všetko pre to, aby som Vám Vašu dlhú cestu za spoznávaním cudzieho jazyka čo najviac uľahčila. 

ELIMO je jazyková agentúra, ktorá učí vo viacerých svetoznámych firmách a buduje silné charakteristické črty vo svojom tíme lektorov. Lektori sú pravidelne školení a klienti majú možnosť vyjadriť svoj názor kedykoľvek, pričom pravidelne kontaktujeme každého klienta, aby sme vedeli čo treba vylepšiť a čo by chcel na SVOJICH hodinách zmeniť. 

Vyučujú u nás hlavne native speakeri, ktorí sú excelentní vo svojom jazyku a študenti sú donútení rozprávať daným jazykom na všetkých hodinách. 

Snažíme sa svojim klientom posunúť to najkvalitnejšie vzdelanie, a preto sa stále snažíme vylepšovať nie len hodiny ako také, ale taktiež aj naše osobné vzdelanie, aby sme Vám vedeli posunúť len to najkvalitnejšie vzdelanie na trhu, ktoré je ako inak tvorené rokmi tvrdých skúseností.  

Naši lektori majú so svojimi študentmi veľmi dobrý a priateľský vzťah založený na denno-dennej komunikácii. Naše hodiny nie sú založené na prísnom drtení sa zbytočného Future Perfect Continuous, ale učíme sa na základe zábavy a hlavne porozumenia daného jazyka. 

Naše kurzy nie sú založené na množstve, ale na kvalite preto preferujeme menšie skupinky.  Mnoho naších klientov za nami chodí so zlými skúsenostami z iných jazykových škôl, kde je študentov na hodine veľa a kvalita vzdelania je veľmi nízka – preto sa takýmto kurzom striktne vyhýbame. 

S deťmi sa hráme mnoho hier a komunikujeme hlavne v danom jazyku. Deti sa predsa naučia najlepšie formou zábavy! Snažíme sa o to, aby sa deti na hodiny tešili a vždy sa veľa smiali a zabávali, preto sme pochopili, že netreba deti vedieť učiť, treba sa naučiť ako sa dané deti učia. 

Vo firmách sa venujeme tomu, čo Vaši zamestnanci denno-denne v práci využívajú, a to čomu sa daná spoločnosť venuje. Všetky materiály si pripravujeme podľa problematiky danej firmy, a tak sa nemôže stať, že sa manažér v hoteli bude učiť problematiku stolára.

V prípade záujmu iného jazyka neváhaj nás kontaktovať a spolu nájdeme to najlepšie riešenie a poskytneme ti toho najlepšieho experta na daný jazyk.

 

Prečo práve náš spôsob výučby je ten správny?

Pretože sa zameriavame na každého jedného študenta INDIVIDUÁLNE. To znamená, že sa nemôže stať, že by ste boli na kurze a na niektorej hodine by ste sa nedostali k slovu alebo by ste si z nej nič nezobrali. Všetky Vaše požiadavky sú VŽDY vypočuté a v priebehu Vašich hodín sa viete s lektorom vy sami dohodnúť. Už žiadne nepríjemné učenie sa cudzieho jazyka, žiaden strach pred hodinou či nechuť prísť na kurz. Snažíme sa robiť všetko pre to, aby ste sa na naše kurzy tešili, aby ste sa čo najviac naučili a aby Vám všetky Vaše otázky boli VŽDY zodpovedané.

Ako bonus pripravujeme spoločné stretnutia, kde sa navzájom všetci spoznáme a spriatelíme, deti i dospelí môžu spoznať svojho lektora a tak hodiny od začiatku nemajú absolútne ŽIADNE napätie. 

Novinkou sú pripravované verejné prednášky základnej problematiky v anglickom jazyku a budeme Vás o nich informovať na našej FB stránke.

Veľmi sa na Vás už tešíme! 

Zaujal Vás náš príbeh a chceli by ste si vyskúšať našu výučbu v cudzom jazyku?

Tak sa jednoducho prihláste na skúšobnú hodinu úplne zdarma! Stačí vyplniť formulár alebo nás kontaktovať akýmkoľvek iným spôsobom. 

Prečo E.L.I.M.O.?

Education

Ponúkame Vám kvalitné vzdelanie, ktoré je zastrešované kvalitnými lektormi, ktorí sa každý mesiac školia a vylepšujú svoje kvality.

Languages

Ponúkame Vám na výber z viacerých jazykov, ktoré je možnosť učiť sa aj s native speakermi, ktorí svoj jazyk milujú.

Individual attitude

Narozdiel od mnohých jazykových škôl v Bratislave i na Slovensku ponúkame individuálny prístup a pomoc s čímkoľek 24/7.

Make new friends

Naši študenti niesú len naši zákazníci, ale stávajú sa z nich naši najlepší kamaráti. Spolu organizujeme mnoho team buildingov a akcii pre klientov, aby sme sa spoznali, a aby sme vedeli lepšie pripraviť hodiny práve pre Vás!

Opportunity

Možnosti, ktoré u nás dostanete sú jedinečné, pretože máte jedinečnú príležitosť vhupnúť do kolobehu učenia sa jazyka, ktorý síce nebude krátky, ale zaručene plný výsledkov!

E.L.I.M.O.

ELIMO vzniklo na základe neprijemných skúseností, či už našich študentov alebo nás ako lektorov, kde sme mali dočinenia s veľmi nepríjemným a zlým prístupom iných jazykových agentúr na Slovensku. Ja, ako zakladateľka sa snažím poskutynúť to najlepšie nie len svojím klientom, ale i lektorom, pretože viem aké zlé podmienky sú v dnešnom svete na trhu s cudzími jazykmi.

Nájdete nás tu

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na email alebo na tel. č.!

office@elimo.sk
+ 421 940 920 070

Napíšte nám...
Podrobnosti o spracovávaní osobných údajov nájdete nižšie.