Referencie naších klientov

Čo o nás vravia?

Ako prínos chválim najmä efektívne využitie času na hodinách, či už sa jedná o rôzne cvičenia, alebo aj hodiny zamerané na konverzácie. Taktiež systematický postup pri vysvetľovaní a prepájanie učiva napomáhajú k rýchlejšiemu učeniu. V neposlednom rade kladne hodnotím spoľahlivosť a dochvíľnosť lektorky.
robotech-vision-logo-hp
Martin Smoľák
Konateľ, RoboTech Vision s.r.o.
Syna doucuje uz par rokov lektorka Heny. S hodinami sme spokojni. Ocenujeme ochotu a flexibilitu. Synovi doucovanie prospieva.
profile_org.jpg
Mária Karlíková
Fakturantka
S hodinami som bola maximalne spokojna, lektorka je flexibilna, ma profesionalny pristup, vzdy sa prisobila mojim poziadavkam na vyuku.
Zita Olgyayova
Facility Manager, Bosch s.r.o.
Hodiny sú šité na mieru. Lektorka sa vždy zameria na to o čo mám záujem. Kurz je vedený neformálne a v priebehu pár mesiacov sa moja konverzácia veľmi zlepšila. Páči sa mi že nemusíme postupovať podľa učebí a je tam časová flexibilita.
Medtronic-Logo
Mária Herczogová
Medtronic Slovakia s.r.o.
Dcéra absolvovala denný tábor s Henrietou a veľmi sa jej páčila zábavná forma výučby angličtiny v prirode. Heňa je veľmi milá a kreatívna, čo sa deťom veľmi páči. Sme s jej prácou veľmi spokojni a tešíme sa na ďalšie stretnutia. Ďakujeme 😃👍
Daniela Dudomová
Žiačka Sofia
100% zodpovednost, spolahlivost aj flexibilita. Lektorka ochotna, prijemna. Dceru pripravuje na testy uz niekolko rokov, vzdy som bola nadmieru spokojna. Vrelo odporucam kazdemu.
Katarína Nagyová
Źiačka Sára
Ak potrebujete zlepšiť sebavedomie v anglickej konverzácii, ak sa potrebujete naučiť hovoriť anglicky plynulo bez zbytočného premýšľania o gramatike, v tom prípade je Henrieta správna voľba. Kurzy sú zábavné, zaujímavé, vždy môžete čakať na niečo, čo je pre skutočnú anglickú konverzáciu najlepšie. Je super mať možnosť čerpať zo skúseností od niekoho, kto zažil reálnu anglickú konverzáciu. Henrieta Vás povzbudzuje, aby ste sa v rozhovore zbytočne nekontrolovali, ale snažili sa nájsť najjednoduchší spôsob, ako vysvetliť všetko, čo máte na mysli. Ak ste si možno mysleli, že Vašej angličtine nikto nerozumie, Henrieta vás určite pochopí a usmerní a Vy cítite zlepšenie. Skvelé! Takýto prístup som vždy od učiteľa potreboval. As for me, thumb-up and I give five stars out of five ! Keep it up, Henrieta! I look forward to seeing you soon!
Stanislav Senko
Logistika, BOSCH spol. s r.o.
Každá jedna hodina bola veľmi príjemná a ubehla rýchlo. Tak ako som sa naučila tak som sa aj na hodinách zabavila. Odporúčam každému vyskúšať či už detičkám, študentom, dospelým dokonca aj starším.
Dominika Horňáková, študentka
Študentka
S hodinami angličtiny som veľmi spokojná a vždy sa na ne teším. Výuka je zrozumiteľná a prehľadná, striedanie gramatiky s konverzáciou - podľa potreby. Henrieta je veľmi milá, ochotná, flexibilná. Hodiny s ňou sú veľmi príjemné a motivujúce. Všetkým odporúčam.
Katarína Vidová
Administratívny pracovník, Bosch s.r.o.
Heni je milá, láskavá a veľmi tolerantná. Vnuk si ju veľmi rýchlo obľúbil a ja som s ňou maximálne spokojná. Doučuje ho síce len rok ale za ten rok malý urobil veľké pokroky a naučil sa viac ako v škole za tri roky hoci má v škole až štyri vyučovacie hodiny týždenne. Zlepšila sa hlavne jeho konverzácia. Je mladá ale skúsená doučovateľka a môžem ju len a len odporúčať. S pozdravom spokojná babička Eli.
Eli
Žiak Gabko
Vďaka Elimo a slečne Henriete Harcsovej sa môj level angličtiny výrazne zlepšil. Prístup slečny Harcsovej bol veľmi profesionálny a príjemný. Na našich hodinách doučovania som sa nemusel báť spýtať na čokoľvek ohľadom angličtiny, pretože vždy mi na všetko bolo zodpovedané. Od písomných cvičení až po rozsiahle a komplikované konverzácie po anglicky sme prebrali všetko. Ďakujem a určite odporúčam!
Dean
Študent
Hodiny s Elimo sú šité na mieru. Lektorka sa vždy zameria na to, v čom má žiak nedostatky a tomu prispôsobí aj nasledujúce hodiny. Kurzy sú vedené neformálne a žiak nemusí podstupovať stresujúce testy. Lektorka navyše ponúka časovú flexibilitu a vždy príde pripravená.
Dominika Krajčovičová
Marketing, RoboTech Vision s.r.o.
Boli sme s lektorkou veľmi spokojný.
Andrea Machovská
Žiačka Sofinka
S pristupom Henriety je syn velmi spokojny a na hodiny sa tesi. Doucuje syna uz niekolko rokov a urcite chceme pokracovat aj v dalsom skolskom roku.
Lenka Kristlová
Žiak Tomáš
Henrieta bola veľmi milá, časovo flexibilná a otvorená mojim požiadavkám na výuku. Lekcie prebiehali na profesionálnej úrovni. Bola som veľmi spokojná a môžem ju len odporúčať.
Monika Staneková
Investment Department
Pridať referenciu
Podrobnosti o spracovávaní osobných údajov nájdete nižšie.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na office@elimo.sk